| Maria_Ana_1997_Hmde a întrebat:

Daca e sa uiti de un baiat cum ati face asta?

Răspuns Câştigător
| TheLittleBadGirl a răspuns:

Buna!

Alta relatie si alte hobby-uri, astea fac de obicei o inima franta sa-si revina. Trebuie sa uiti de acel baiat ocupandu-te cu alte lucruri. Uite cateva idei :

1. Citeste ceva ce-ti place.
2. Deseneaza orice, dar sa fie complicat, iti va atrage atentia.
3. Scrie compozitii, orice subiect.
4. Mananca ciocolata, face minuni love struck laughing.

Si multe altele pe care le vei gasi singura. Trebuie sa fie ceva ce-ti place si ceva creativ (Da stiu, ciocolata nu-i creativa).

Bafta si o zi cat mai buna iti doresc :*.

4 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Te indragostesti in altcineva.

| Musique a răspuns:

Nu te mai gândești la asta.
Cu timpul o să treacă.

| pietrean a răspuns:

Mi-as cauta toti prietenii adevarati,as iesi cu ei in oras,la un suc, un film, un teatru, strand, etc.Doar asa iti poti gasi linistea si...un nou iubit!
Iar, daca te-ai intalni cu vechiul iubit, poti sa te porti normal, politicos, dar distanta si rece.Banuiesc,ca daca v-ati despartit, ceva nu a mers bine si atunci nu ai de ce sa regreti dupa el.

| Doinita_Tudor_1974 a răspuns:

Incearca cu o alta relatie.