| Florina_3797 a întrebat:

Cum sa uiti un baiat?

4 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pgg.cam greustraight face si eu am vrut dupa 2 ani sa fac chestia asta dar e complicat pentru ca de fiecare data imi amintesc de el, ba ca vad poze, sau ascult melodii care imi aduc aminte.Si daca chiar vrei sa il uiti incearca sa te indragostesti de alt baiat, insa nu stiu daca chiar vei putea sa il uiti.Intotdeauna iti vei aduce aminte de el si te vei gandi ce frumos era cand...(intamplarile voastre).
Si singurul "remediu" care vindeca durerea este timpul.Si se spune ca durerea trece o data cu trecerea timpului.
:*

fundita?:* si baftasmug

| Pitic a răspuns:

Pentru moment nu ai cum sa il iuti daca ai tinut mult la el nu ai cum sa il uiti asa cu una cu doua, timpu le vindeca pe toate.
Fa'ti alt prieten vei uita mai usor de fostul.

| adelutza29 a răspuns:

Pai sti cum se zice Cui pe cui se scoate.''
Asa ca incearca sa te gandesti la alti asa va fi mult mai usor.

| JaJe a răspuns:

Draga Florina,
Dragostea se uita cu alta dragoste! Aceasta este cea mai buna metoda, stiu, e greu sa iti gasesti pe altcineva atata timp cat inca mai tii la persoana respectiva, incearca si nu o sa regreti!

Numai bine.