| Welterweight a întrebat:

Cum scap de frica de a merge cu bicicleta prin oraș având în vedere că nu avem piste pentru bicicliști? Am casca, reflectoare, leduri pe spițe.

1 răspuns:
| Petru535 a răspuns:

Pai... Poți scăpa de aceasta frica doar exersând. Cel mai bine ar fi sa exersezi într-un parc. Iar un lucru important este sa exersezi cum sa mergi în oraș. Pe ce banda sa fi cum sa te asiguri fără ca cazi în bot laughing. Poți urmării tutoriale pe YouTube și le poți exersa într un parc. Iar când te simți pregătit poți ieșii în trafic