| mariaaaaa a întrebat:

Cum scap de matreata? cu otet de mere merge? happy

:*

Răspuns Câştigător
| Pathetiqua a răspuns:

Sa sti ca si eu am problema cu matreata. Si folosesc otet de mere. Dupa cateva spalari nu vei mai avea probleme. Clatestete cu otet de mere dupa ce folosesti sampon si balsam si ce mai folosesti tu si nu mai da cu apa dupaceea:*.

4 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Pai nu folosii toate prostile la mine functioneaza ft bine head &shoulders anti dandruff

| W1z4rd a răspuns:

Ai putea folosi un sampon Head&Shoulders dar nu garantez 100% ca va merge.Depinde de scalp.Metoda cu otetul merge dar mirosul este neplacut. happy

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Mergi la farmacie si cere un sapun contra matretii si spalate cu el de acum inainte pana cand se termina sapunul si iti garantez eu ca merge costa intre 5-8 leihappyMiroase destul de frumos a menta si ciocolata sau a parfum de flori depinde de ce iti da farmacistahappy

| nucă a răspuns:

Da,merge cu otet de mere. happy