| cherrybomb a întrebat:

Cum scap de vergeturi. am slabit rapid. si am cateva vergeturi pe sani iar pe pe pulpa piciorului am cateva albe. am incercat o crema cu alge care sp ca este super buna, amincercat prin masaj si tot degeaba...
am tinut un regim draconic.

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Daca vergeturile sunt deja albe nu mai ai ce sa faci. Poti doar sa mai incerci sa faci masaj cu ulei de ricin [ asa spune dermatologul, deci nu e vreo idee de`a mea] si poti sa-l cumperi din farmacie.