| ionutzzz7878 a întrebat:

Cum scapam de geloziesad?
sunt foarte gelos, nu mi-a dat motive pana acum
eu ma supar pe ea si cand o claxoneaza astia cu masini. sau ii zic frumoaso.papuso. ma supar si cand pleaca pana in oras sa isi cumpere ceva si eu poate nu pot sa merg.
nu stiu ce sa fac sad

3 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Cand devii gelos gspuneti in gand ca nu se intampla nimic ca tie fidela si o iubesti

sau atunci o pupi pe locsmug
si cred cati trecelaughing

| BigBang a răspuns:

Daca e vorba de increderea in propia persoana,se cladeste in timp.
Daca prietena ta,primeste avansuri,la care,cateodata raspunde,crede-ma ca si eu imi schimb starea de spirit brusc.
Nu sunt foarte gelos,dar cand simt ca cineva "ma ataca", capat instinct teritorial si imi marchez teritoriul.
Sfatul meu e sa fi increzator si daca e nevoie, sa stii cand sa iti aperi teritoriul.

| zaharbrun a răspuns:

Fratioare,stiu cum e.incearca sa nu mai fii asa pentru ca tot tie iti faci rau! te consumi fara rost, mai si zici ca nu ti-a dat motive.si partenera cand te vede asa, nu prea dai bine, cand te vede ca nu ai incredere in ea!