| anonim_4396 a întrebat:

Sunt gelos peste masura

e vreun baiat pe aici care a scapat sau macar isi controleaza gelozia?

tin sa mentionez ca iubita mea nu mi-a dat niciodata motive

faza e ca toti se uita dupa ea, intorc capu, claxoane etc.

si cand merg eu cu ea. se uita la ea din masini, isi rup gatu

si cand ma vad ca ma uit, ei nu se mai uita

a venit timpul sa plec in alt oras si ma voi vedea cu ea la 2-3 saptamana

avem impreuna 1 an jumatate.

eu cand eram aici langa ea si imi zicea ca se duce pana la magazin sau ca se duce sa caute ceva ma enervam, ma luau caldurile etc etc

da sa stiu ca ea o sa fie mereu singura prin oras ca eu voi fi plect

ea e la liceu

Nu mai pot. De ce sunt asa gelos? o iubesc prea mult

am avut multe prietene si cu niciuna nu am simtit gelozia asta

cred ca pe o scara din 1 la 10. cu celelalte eram 2/10 gelos

cu ea. in schimb e 10/10

ea mereu imi zice ca ma iubeste etc etc nu ma lasa, plange ca plec. etc dar nu stiu. ma enervez f repede cand o claxoneaza lumea, se baga in seama off

a mai trecut cineva prin asa cevA?

va dati seama la un moment dat eram gelos si cand se ducea in pauze la magazinul scolii? va dati seama in ce situatie critica sunt

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Uite nu sunt baiat dar cred ca este normala gelozia asta a ta pentru ca se pare ca o iubesti,dar totusi incearca sa ti-o controlezi cat de cat, oricum sunt unii si mai rau decat tine care in situatile date de tine sar la bataie sau incep sa injure sau sa dracuie, asa ca incearca sa te controlezi un pichappy