| bobo_9667 a întrebat:

Cum se comporta o fata cand place un baiat?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Te prinzi din primalaughingRade exagerat la orice spui, iti intreaba amicii/prietenii/tovarasii daca ai prietena/gagica/amanta(glumesclaughing. Cauta sa fie mereu in preajma ta si e brusc intresata de fotbal, cs sau ce iti place tie. E atenta la fiecare miscare pe care o faci si te fixeaza cu privirea obsesiv.Se roseste cand ii zici "buna" sau ceva banal.Stie multe despre tine din surse "neconventionale".

| monyk a răspuns:

Buna, e cu capul in nori, poti sa iti dai repede seama daca o fata te place, doar sa fi putin atent, iti zambeste des, te priveste intens si insistent, vb cam aiurea uneori, se emotioneaza, se inroseste la fata, etc.

| juniper a răspuns:

Stupid, vorbeste mult si nu stie ce face.

| juniper a răspuns:

Depinde si de fata tongue

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Se rusineaza...

| unavailiable93 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecarei fete, unele fete avand cele mai neobisnuite reactii "adverse" sa le spunem laughing. Unele fete se intimideaza altele trec direct la fapte in timp ce unele raman constante si isi tin in frau sentimentele.

| cary a răspuns:

Ii zambeste, se uita atenta la el, se cam balbaie, se inroseste... dar mai depinde si de fata!

| Guitarlove a răspuns:

@ ipdg. s-o da la el, dar nu tot timpul
vezi tu, aici intra 2 categorii de fete. cele timide si cele tupeiste happy
daca este una timida se va inrosi, se va balabi, va vorbi tot felul de lucruri crezand ca-l va impresiona pe respectivul.
iar cea tupeista? : trece direct la atac si se da la baiatul respectiv pana ii iese macar o a doua intalnire sau pana ii iese o anumita relatie cu respectivul happy.
Eu sunt un pic din toate. Dar sunt mai mult timida, dar cand e cazul sa atac o fac si nu ma joc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anormal. Se intimideaza, se insoreste, face gesturi aiurea, vorbeste aiurea, se poate si impiedica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da la el... logic nu?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face ca orice satelit in jurul planetei lui. Orbiteaza.

| bibix a răspuns:

Flirteazalaughing

| cristinutza_8974 a răspuns:

Poate vorbi mult si prost...