| fender92 a întrebat:

Cum se dau goluri din lovituri libere si cornere la PES 2010? si multe smecherii in pes. DAU FUNDITA si FOLOSITOR

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o veste buna happy
din ce am inteles din imaginile din trailer cred ca jocul va fi mai tacticizat.vezi faza aia cu presing-ul strans in 3 la messi.
si poate vor fi si mai multe echipe... iar in manager sa-ti poti face campionatele ca in fifa, pe tari.
in rest... daca o sa fie identic cu pes 9 eu n-o sa fiu suparat deoarece acesta m-a multumit din toate punctele de vedere.inca este jocul pe care il joc cel mai frecvent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu