| andreea_5955 a întrebat:

Cum se fac carecaterele de ex inimioare, stelute etc? primii toti fundita daca raspundeti multumesc

Răspuns Câştigător
| NoIdentity a răspuns:

Inima= >3 steluta ink nu cred ca exista

6 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Ti le-am trimis prin mesajwinking pentru ca aici nu ma lasa sa ti le trimitkiss

funda?

| Kesha1428 a răspuns:

Steluta stiu cum se face, adica pe mess asa se face star ( * ) pup inima nu stiu

| Bellutza02 a răspuns:

Stelutele nu stiu cum se fac dar inimioarele se fac : alt+3! apesi in acelasi timp si pe tstatura numerica din dreapta nu aia de sus sper ca te-am ajutat

| andreea_5955 explică:

Si cum le pun pe hi5?

| andreea_5955 explică:

Cum pun carecterele pe hi5?