| KattySwaag a întrebat:

Cum se fumeaza iarba? tutoriale va rog

9 răspunsuri:
| scary7 a răspuns:

Ce zici tu aici nu e iarba sunt fel si fel de plante ex; sticky icky, maui waui, god bud, kings kush si multe altele.Ca si cum ai spune am baut alcool ex bere, gin, whisky.In fine sa trecem la iarba se fumeaza aproape ca si tutunul.Din iarba se fumeaza numai mugurii sau hasis ( rășina secretată de glandele situate la nivelul mugurilor). Mugurii sunt luati si bagati printr-un grinder (diamond grinder best buy) si se maruntesc iar apoi bucatelele de mugur daca vrei le amesteci cu tutun dar mai bine e fara big grin il bagi intro foita si la un capat pui un filtru din foaie cartonata filtrul e pentru racirea fumului si e bine sa pui sa nu iti intre iarba in gura (nu are nici o legatura cu filtrul de tigara ) cauta pe net how to roll a joint daca vrei sa vezi cum se face dupa ce ai rulat indesi continutul si poti sa il fumezi, poti sa fumezi si la pipa sau bong
Daca nu ai inteles nimic de aici cauta pe net weed, how to roll a joint big grin

| smarttie a răspuns:

Esti constienta ca Marijuana este ilegala in Romania? Te referi la acel tip de iarba banuiesc.
Daca totusi este un "proiect pentru scoala" :
"Iarba" se poate fuma in mai multe moduri : amestecand tutun si ruland o tigara
fara tutun tot ruland intr-o tigara
sau dintr-un bong...
Pentru proiectul tau poti viziona aceste 2 videoclipuri pentru a intelege mai bine: http://www.youtube.com/watch?v=_5ZQktE0rwQ
http://www.youtube.com/watch?v=Hn-pimqS8xI

| Sylvye a răspuns (pentru smarttie):

De fapt marijuana este legala in Romania de cateva zile, daca este data de catre un medicwinking

| smarttie a răspuns (pentru Sylvye):

Da, in cazul in care are o boala severa imi cer scuze ca am luat-o putin peste picior. Desi ma indoiesc ca se refera la marijuana medicinala.

| Sylvye a răspuns (pentru smarttie):

Sunt sigura ca nu se referea la cea medicinala laughing

| Radu284 a răspuns:

Se fumeaza in principiu ca o tigara normala, dar trebuie sa ti fumul mai mult in tine (vreo 4 secunde).

Astea fiind zise, multe persoane au niste experiente extrem de negative cu iarba (voma, nu poti sa te misti, te doare capul, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti sa fumezi? Nici nu trebuie sa inveti, dar daca totusi vrei sa incerci, ce dreaQ poate fi asa greu, vrei tutoriale laughing?

| xFluing a răspuns:

1. Scapi de swag ca e faggot ***
2. Te duci afara
3. Tunzi iarba
4. O fumezi.