| Th3eo a întrebat:

Cum se incarca cartusele la imprimanta? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Lucix a răspuns:

Deasupra au o folie. O dai laoparte, si vei gasi un orificiu foarte mic in mijloc(la cel negru) sau 3 orificii(daca este color), si pe acolo bagi cu seringa tus.

2 răspunsuri:
| delir10us a răspuns:

Cartusele la imprimanta depinde de care sunt. Se pot incarca prin injectie sau deloc. La un copy-center cred ca te-ar costa cam 50-70 lei. Cel mai bine te descurca un profesionist.

| Metin2GXmaster a răspuns:

Iei folia de pe cartus, deschizi imprimanta(unde se introduc foile) si deschizi compartimentul de acolo dupa care bagi cartusul.