| Alexandra_4020 a întrebat:

"Cum se invata logic?"

Explicatia sa fie cat se poate de logicarolling on the floor

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri intr-o camera unde sa fie liniste fara nici un zgomot nici musca sa nu se auda, apoi deschizi cartea si citesti lectia de multe ori repetand-o pana cand crezi ca o stii din memorie.

| CybeRAthlete a răspuns:

Sa gandesti raspunsul, sa nu inveti mecanic... nu stiu laughing
bafta

| deeafanadela a răspuns:

Sa inveti prin filtrul gandiri nu sa inveti pe de rost ca nu foloseste la nimic adica sa inveti si cu cuvintele tale.