| Rucsiii a întrebat:

Cum se manifesta brezoaiele? [sper ca am scris bine]...Pe la tara in general am auzit de asa ceva happy.

1 răspuns:
| fullstop a răspuns:

Brezo ce? Nu te mai duce la tara, nu are rost, nu-i pentru tine. Sunt dintr-un satuc si crede-ma ca nu exista brezoiele, brezoa...brezo...de-alea.

Oh...BERZELE, da, acum inteleg. Simplu, te duci pe google translate, traduci din romana in engleza cuvantul "barza" si apoi te duci pe youtube si gasesti asta:
https://www.youtube.com/watch?v=U-uVgnB4I4Q

Sunt in habitatul lor natural