| annnamarria a întrebat:

Cum se numesc melodiile din reclama de la music channel (aceea in care este un colaj de catece cu la la la )?

5 răspunsuri:
| Papi171 a răspuns:

Pai nu le stiu chiar pe toate, dar uite o parte din ele: Smiley feat. Alex Velea & Baxter - Cai verzi pe pereti; Loredana - Apa; Inna - INNdia; Skizzo Skillz - Fresh si rece; Si mai sunt altele, dar pe moment nu le stiu. Cand mai gasesc, ti le dauwinking

| annnamarria explică (pentru Papi171):

Pai sunt cateva pe la inceput cu artisti straini si pe alea le.as fi vrut big grin, dar merci oricum

| FUCKy0u a răspuns:

Pai era una cu justin bieber la inceput-as long you love me, cred ca la asta te referi sau mai era una cu trei femei, dar nu stiu cum se cheama si mai era una a lui Sombody...cauta pe youtube si mai era una a lui andra telephone.Nu stiu daca ce vrei tu este prin melodiile astea dar sper ca te-am ajutatbig grin

| annnamarria explică (pentru FUCKy0u):

Pai aia cu tipele/femeile ale a o cauthee hee:d