| Kindly a întrebat:

Cum se numesc persoanele care fac aceleasi lucruri odata cu alte persoane? adica spun aceleasi cuvinte deodata sau la scurt timp dupa ce persoana respectiva a zis / sau a facut lucrul acela. Multi spun ca este o coincidenta ( nu cred ca e concidenta ca nu mi s-a intamplat 0 data ci de 10 de ori si tot cu aceeasi persoana) sau altii ca este intuitie.( nu cred ca este intuitie ca nu numa eu zic cuvantul a doua ci si el. adica aveam amandoi intuitie mai dezvoltata?) recunosc ca imi place foarte mult tipu', adica el nu stie asta pentru ca eu ma comport foarte urat cu el si el crede ca i-l urasc :d. adica stie ca i-l urasc ca odata m-am enervat foarte tare pe el si i-am zis unui prieten(cel mai bun prieten) de-al lui ca i-l urasc pe cel citat mai sus. deci el crede ca i-l urasc, dar cu toate acestea el se comporta frumos cu mine si imi face si complimente (dupa care i se schimba vocea laughing ca si cum ar zice fara sa vrea). Nu stiu ce se intampla intre noi. si vreau sa rezolv cumva chestia aceasta. In ultimele zile m-am comportat mai frumos cu el ca de obicei, dar lui ccia ii place de o alta colega. dar eu cred ca o face numa sa ma faca geloasa ca nu se da la ea numa cand is eu prin preajma :d. deci HELP! cine are un raspuns cat mai bun la toata aceasta problema dau FUNDAAA.

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Pai eu cred ca aveti multe lucruri in comun de vreme ce spuneti aceleasi cuvinte deodata denota ca ganditi la fel (mi s-a intamplat si mie). Nu stiu cum se numeste acest fenomen insa nu cred ca asta te intereseaza cu adevarat. Pai spune-i tipul respectiv ca il placi. Sau macar arata-i prin mici gesturi. Isi va da seama ca doar nu e naiv.

1 răspuns:
| Stefano_Stefy_1977 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intimpla si mie de citeva saptamini...