| martutza a întrebat:

Cum se poate ajunge la Luna? stiti oare ca doar cu ajutorul dragostei

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca te referi la melodia asta, da:http://www.youtube.com/watch?v=vafJx7sPbkc

| madalicious a răspuns:

Nu doar cu ajutorul dragostei. Ci si cu racheta, nava spatiala... Daca ai destui bani inchiriaza una. Te duce pe luna garantat, nu ca dragostea care cand ajungi la luna te tranteste brusc jos inapoi pe pamant. laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La lună se ajunge cu naveta spaţială. Punct.
Cu dragostea se poate explora universul dar universul dragostei care, ce-i drept, este infinit dar nu are nicio legătură cu universul din care facem noi parte sau Luna sau Jupiter sau Soarele.