| deeadeea111 a întrebat:

Cum se pun poze de pe telefon pe calculator

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut Deea! happy
Conectezi mobilul la pc prin intermediul cablului si iti apare o chestie cu numele telefonului sau un disk nou de exemplu daca tu ai C si D iti apare E, dar asta mai rar, de obicei apare numele telefonului. Daca nu apare nimic desi ma indoiesc, intri in My Computer si te uiti acolo si o sa vezi ca apare ceva nou, ceva ce nu era inainte.Dai click acolo si muti pozele din folder pe desktop sau unde vrei tu.Bafta! :*

| deeadeea111 explică (pentru Floreenofficial):

Multumesclaughing

| Floreenofficial a răspuns (pentru deeadeea111):

Npc.Mai intreaba-ma daca ai nevoie de ajutor. :*

| Sandulescu_Andrei_1999 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Mss foarte mult :*

| IAmJustSmarterThanYou a răspuns (pentru Floreenofficial):

Dar daca nu am cablul de date, pot sa pun ceva pe tel fara el?

| Floreenofficial a răspuns (pentru IAmJustSmarterThanYou):

Din pacate nu...Auzisem eu ceva de o chestie cu bluetooth dar cred ca trebuie sa ai un mobil mai sofisticat ca sa zic asa.

| Cazacu_Elena_1990 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Dar la mine scrie ca trebuie sa copiez de pe un DVD

12 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Prin Bluetooth sau folosind un adaptor pentru a copia pozele de pe cardul de memorie in PC.

| best1people a răspuns:

Prin cablu USB(acela pe care il primesti odata cu telefonul) sau daca telefonul are bluetooth cumperi un bluuetooth de la un magazin de telefoane pentru calculator sau daca ai card la telefon cumpara un adaptor de card si il conctezi la calculator. FUNDA!

| simona019 a răspuns:

Prin cablu de date

| deeadeea111 explică (pentru simona019):

Da stiu dr care sunt pasi care trebuie sa-i urmez?

| Ibrail a răspuns:

Cum sa pun poze de pe telefon pe p.c.