| AlexiaD a întrebat:

Cum simtim spiritul Craciunului?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Spiritul Craciunului il simti atunci cand iei vacanta de iarna, impodobesti bradul impreuna cu familia, incep sa vina colindatorii, familia gateste tot felul de mancaruri specifice, iar in seara de ajun stai cu nerabdare in asteptarea cadourilor.

4 răspunsuri:
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Se face frig sub 10 grade lucrurile incep sa se miste prin camera se aud zgomote ciudate si simti ceva pe sira spinarii cum te atinge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti vine sa testezi gravitatia cu colindatorii aruncandu-i de pe acoperisul blocului cand nu inteleg ca e de ajuns sa sune o singura data la usa, nu sa mai bata dupa cateva minute.

| Maomau a răspuns:

Mirosind bradul impodobit

| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Simtim spiritul craciunului atunci cand suntem alaturi de familiewinkingcraciun fericit!