| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt vecinii vostri?big grin puteti povesti

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Vecinul numar 1. Foarte de treaba, un batranel de 70 de ani, care imi e ca si un bunic, ce imi aduce intodeauna cate ceva cand ma viziteaza.

Vecinii numar 2. Sunt familia celei mai bune prietene. O cunosc de cand ma stiu, deoarece de cand am fost mici am fost tot vecini. Parintii mei au avut niste probleme cu parintii ei, dar noi ne intelegem. Bunica ei e ''membra'' a clubului de babe barfitoare de pe strada.

Vecinii numarul 3. Mereu pusi pe cearta si scandal. Politia a fost la ei de 'n' ori. Cel mai naspa a fost cand ma uitam la un film de groaza cu familia noaptea, iar ei faceau un scandal ca imi venea sa turb.

Vecinii numarul 4. O familie foarte ok, de treaba cu o fetita dulce ca mierea.

Vecinii numarul 5. O familie linistita. Acolo sta un baiat din gasca mea foarte nebun si amuzant. Daca stai cu el o zi intreaga, razi o saptamana.

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

De luni-vineri, nu ma pot plange, am parte de liniste ca ei sunt la munca. Dar sambata si duminica ma terorizeaza, isi scot boxele pe geam, si manele cat da domnu.

| Dragonfly6 a răspuns:

Batrani/ morti/ tineri/ cu copii mici/ ciudati.

| ceaiuldetei a răspuns:

Mă mut des, ca să n-apuc să îi cunosc. De obicei, vecinii mei, oriunde aș fi în lumea asta, se întâmplă să fie sonați.

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

X_x ooo. destul de enervanti laughing.
unul baga manele "pă sistem", altul fura murele si zmeura noastralaughing.
Avem unul bun si normal oh go on laughing.