| Rosalie_9695 a întrebat:

Cum ti-ai cunoscut cel/cea mai bun prieten/a? Si de cand sunte-ti prieteni? big grin

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

La gradinita. Si am terminat impreuna liceulhee hee si acum suntem buni prieteni.

12 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Cel mai bun prieten?
Poi am fost cu el si acum suntem ft buni prieteni happy.
Cea mai buna prietena?
"O cea mai buna prietena " am pe chat, ma inteleg perfect cu ea, radem ore in sir love struck. uhhh si in momentu asta imi este dor de ea crying
Dar bff a mea este o colega love struck.
Am fost la gradinita impreuna love struck.
Si acum suntem colege si cele mai bune prietene :X. besk dya love struck

| Orannginna a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este verisoara fetei pe care o credeam acum cativa ani cea mai buna prietena, cu care am copilarit, am mancat, m-am jucat o viata.
Asa's cararile vietii asteia...intortocheate. La mine a fost asa o chestie, s-a ajuns la o situatie unde actuala mea cea mai buna prietena mi-a dovedit devotamentul ei eclipsand ceea ce credeam eu ca este o stransa relatie cu cea pe care mi-o credeam mai aproape de suflet. Asa m-am "pricopsit" eu cu o adevarata prietena happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey... u estitongue:X

mai stii cand ne am cunoscuthee hee?
eram la tara si eram f mici... iar dupa am dat-o in joacalaughing
off... ce mici eram pe atuncihee hee
hihihappy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Ji eu t ube dee:X

| Bixelle a răspuns:

Cea mai buna prietena am cunoscut-o prin zona unde stau eu ...suntem prietene injur de 10 ani... si cel mai bun cand am fost cu tata la el acasalaughing. ...suntem prieteni de vreo 5-6 ani.tongue

| Rosalie_9695 explică:

Pey eu mi-am cunoscut cea mai buna prietena culmea... la imormantarea bunicului ei...in vacanta de vara la bunici... bunicile noastre erau si sunt prietene. Asa ne-am intalnit. Intr-o imrejurare ciudata. Asta s-a in tamplat cand aveam vreo 5 ani deci suntem prietene de 9 ani love struck Si o iubesc mult de tot deoarece, in afara de mama, ea e singura persoana care ma intelege love strucklove strucklove struck

| Rosalie_9695 explică:

Scz sunteti* fara cratima

am gresit blushing

| g_7133 a răspuns:

Pai eu am doua bune prietene. Pe prima am cunoscut-o la varsta de 7 ani:d, suntem in aceeasi clasa din clasa intai si vom termina liceul impreuna si stand in aceeasi bancalaughing. iar pe a doua in clasa a IXa. Tu cum ti-ai cunoscut cea mai buna prietena?

| cutza a răspuns:

Pe cea mai buna prietena o stiu de mult timp, insa neam impreietenit undeva 2 ani in urma, si deoarece ambele am trecut prin alte "prietenii" esuate pretuim foarte mult ceea ce sa legat intre noi! si o iubesc foarte foarte mult!

| b3bita a răspuns:

Eram in clasa I ...deci de 9 ani suntem prietene tongue

| dizzyizzy a răspuns:

De 13 ani thinking
din spatele blocului s`a dus la mama si a intrebat`o ce face si dk are copii thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun prieten? La o bataie colectiva. laughing)
Pe altul in anii studentiei.
Pe cea mai buna "prietena". la serviciu la ea. prin intermediul prietenului din anii studentiei laughing))