| anonim_4396 a întrebat:

TPU : Am 2 prieteni iar cu unul sunt de mic prieten iar pe celalat l-am cunoscut cand m-am mutat si mis foarte buni prieteni. Dar maicamea zice ce cel de al doilea pe care l-am cunoscut e homosexual dar nu e... Ce sa-i zic sa inteleaga? Mie prieten bun
Adica nah chiar nu e homosexual ( GAY )

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Eh, barfele. Ia stai si asculta odata ce vorbesc femeile. Ai sa intelegi ca e doar un zvon, pe care ele il cred orbeste.
So, Adu-l pe amicul tau acasa si arata- i mamei tale cum se comporta si ca nu are nici macar un comportament de gay

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și dacă ar fi homosexual, care e problema ei până la urmă?!? Doar nu sunteți „iubiți" (adică nu pentru sex ești prieten cu el)!

| Oana92 a răspuns:

De unde stie mama ta ca el e gay? Si daca ar fi gay care e problema? Fiecare e liber sa iubeasca pe cine vrea...

| floko1997 a răspuns:

Dar de unde stie maicata ca este (HOMOSEXUAL)?
La vazut ca se... sau face anumite crestii de gay? Ce parinti ai in pla mea?

| ianci6996 a răspuns:

Spune-i la mama ta ca esti homosexual.Nu o sa mai ai conflicte, in principal din cauza ca te va renega.