| GOGAIE18 a întrebat:

weekendul acesta o sa fiu plecat la munte, in excursie cu liceul. marea mea problema este faptul ca am rau de masina. daca ma distrez cu colegii, fac caterinca si alte chestii d-astea nu o sa-mi mai fie rau. Cum as putea sa fac glume in autocar, sa ma distrez ca sa-mi zboare gandul de la raul de masina? Daca aveti sfaturi, mai bune, mai proaste, lasati-le aici, dar sa fie decente, fara cuvinte obscene. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut i a un emetiral înainte de a te urca in autocar, multă sănătate.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, și drum bun.

| Hexiled a răspuns:

Pai distreaza-te nu vorbiti de scoala
Planificati ce o sa faceti cand veti ajunge

| 12faly56 a răspuns:

Cu o jumatate de ora inainte de a pleca cu masina ia o pastila de stugeron este buna pentru asa ceva.

| GOGAIE18 explică:

Multumesc frumos pentru sfaturi!