| roxanna05 a întrebat:

Cum trebuie sa procedezi ca sa faci un barbat sa fie mort dupa tine? Dau funda mareeee.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Sa fi tu insati in primul rand, ca degeaba copiezi temperamentul si "moda" altora cu speranta ca baiatul pe care-l placi se va uita la tine. Daca-ti faci farmecul care fiecare om il are, o sa te placa si fara chinuiala.

Barbatilor le plac femeile ingrijite, care se ocupa de propriul corp, au grija cu ce mananca, cu ce se imbraca, nu duhnesc a transpiratie si nici nu se scobesc in nas de fata cu toti.
Daca tipul e mai retras, nu e un "baiat de cartier", atunci evita ca de fata cu el sa incepi cum incep toate: "fa/ba/ma, du-te-n mama ta, f*tu-ti ****" si asa mai departe, cum des se intampla.
Glumeste cu el daca vezi ca si lui ii place sa glumeasca cu tine, daca sunteti prieteni buni, si vine ziua lui, ii poti face un cadou care sa-i atraga atentia, cauta sa vorbiti diverse subiecte pe mess/la telefon, nu legat de liceu, facultati, desene animate, haine si mancare. Vorbiti chestii mai mature, ce ii place la o femeie, cum vrea sa fie o relatie, ce rol considera el ca trebuie sa aiba o femeie/un barbat intr-o relatie, asta e secretul, sa aveti subiecte, sa nu va plictisiti unul de celalalt, pentru ca daca e asa, prima luna cu el o sa fii super incantata, apoi o sa cadeti amandoi intr-o monotonie teribila, va plictisiti unul de altul si asa munca aia grea sa-l "castigi" ca barbat, s-a dus de pomana. Sper sa reusesti cu ce ai tu in cap, nu cu sfaturile de pe TPU. O fata/femeie e capabila sa cucereasca si fara sfaturi. Pupici!

2 răspunsuri:
| thefighter1 a răspuns:

Sa fi buna