| Ionitapupic a întrebat:

Cum sa agati o fata! Ce trebuie sa procedezi ca sa faci o impresie buna din prima?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Sa te bagi in seama, sa fii nebun, cel mai important e sa o faci sa rada, sa fii genul bad boy prinde repede.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva anume ca sa faci o impresie buna din prima. Daca e sa-i placa de tine, indiferent de ceea ce faci sau ce-i spui la prima intalnire, sau cand ii vorbesti prima data, depunde de ea daca te palce sau nu.

| floriif2 a răspuns:

Eu sunt de parere ca pe langa tehnicile pe care le abordeaza baietii de obicei trebuie sa fii putin si gentleman. Sa nu cazi in extrema cealalta, adica sa fii prea gentleman ca o sa o cam enervezi. Pana la urma depinde si de firea ei. laughing

| Ionitapupic explică:

Scuze(cum trebuie sa procedezi )!