| xloverush a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu fetele? am fost de 2 ori intr-o relatie si mereu la despartire ele mi-au spus ca nu stiu sa ma comport cu ele.cam cum ar trebui?

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Ca si completare la ceea ce a zis diana, fetelor mereu le palce sa le askulit pna la capat, sa -nu iti fie rusine cu ele can sunt prin preajma prietinii tai, vor intelese nu stiu cum sa zic ceva in genu sa stii la ce se astepta, sa nu fi extrem de gelos, chiar daca e intr-o relatie nu trebuie sa o tii izolata, lasa-i libertatea de a vorbi cu alt baiete si nu le cicali la cap, dar nici prea multa libertate ca s-ar putea sa inteleaga ca nu iti pasa de ele.Acum asta depinde si de caracterul fiecareia dintre noi, sunt fete care prefera sa le zici totul in verde in faa si sunt unele care astepta sa le iei cu zaharelul.

| MyDiana a răspuns:

1.Fetelor le place sa le tii mereu in barate si sa le saruti;
2.Le place sa le spui mereu "TE IUBESK";
3.Le mai place ca din cand in cand sa le cumperi kate o "KIOCOLATA";
4.Le mai place sa fii mereu sincer cu ele;
5.Sai acorzii mereu ateentie;
6.Sa le spui mereu " CE FRUMOAS ARATII AZI ";
7.Sai acorzii mereu inca o "SANSA";
8.Sai spui ca este cea mai fruumoasa intamplare ca vatii cunoscut;
9.Sa nu te uiti dupa alte fete in timp ce este prietena ta prin preajma;
10.Niciodata sa nu le inselii cu alata, findca o sa-ti faca capul un "CALVAR"...

Sper ca iti vor fii de ajutor... funda?

| gabyxr a răspuns:

Cati ani ai mai intai?
si ia is tu o fata mai mica ca tine cu vreo 2 ani sa te inveti sa vb calumea nu bababalbait laughing bfta