| Mirabela_6911 a întrebat:

Cum v-ati descrie din punct dde vedere fizic? cea mai frumos caracterizare primeste funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Adolescentul a răspuns:

Buna.Nu sunt aici sa iau funditahappy ci doar sa i`ti raspund la o intrebare la care sincer si cu siguranta ai sa afli multe parereri despre cei care i`ti vor raspundehappy Eu sunt Claudiu am 20 de ani si sunt din Olt, sunt brunet cu ochii negri, par negru si medium, 1. 58h, 50kg.Sunt o fire sincera, de treaba, cu simtul umorului, romantic, istete, foarte glumet cum am spus anterior, ador tot ce e frumos si cel mai mult sa descopar multe lucruri interesante.Si sa nu par o fire laudaroasa i`mi spun ca sunt si modesttongue Te pup ai grija de tine si sa fi cuminte:*...

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inalt, brunet, ochi caprui, robust si cu o inima mare tongue (

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Părul-ca o noapte fără lună, ochii-două lacuri de întuneric, buzele făcute să îmbete cu săruturi şi cuvinte, nasul ca un semn impertinent de întrebare...semne particulare-n-are, dacă nu pui la socoteală inima frântă...

| JeSa a răspuns:

Buna! is asa cum is si ma iubesc! Restul nu ma intereseaza, adica nu fac pe plac nimanui, atata timp cat eu ma simt bine in pielea mea!
Ps. : Conteaza frumusetea sufleteasca, cea a ochilor ce-s de prisos, iar ceea ce conteaza este doar acea caldura, acea frumusete ultima şi fara de sfârşit pe care ajungi sa o cunoşti şi sa o respiri doar cu inima.
Sa treci prin viaţa făcându-ţi aripi din frumuseţe, din iubire şi din credinţa în sine, în pofida oricărui lucru, aspect, eveniment care pare a fi de netrecut, de nedepăşit prin dificultatea sa aparentă.
Numai bine!winking Jessy

| Leea1234 a răspuns:

Sunt o "dolofanica", placuta am 1, 65 si 80 kg (am sa mai dau jos promit)ochi caprui, par saten cu suvite blonde...

| viatadecacatt a răspuns:

Am 15 ani, ochi caprui, parul negru, cam 1. 65 inaltime slaba.
Imi place sa am cat mai multi prieteni, prieteni adevarati.
Imi place sa rad intruna(mai ales la scoalarolling on the floor) sa fac tampenii cu prietenii/prietenele mele, sa mananc dulciuri.
Ador nu ca imi place sa ma iau de baietiblushing(sa le pun mana pe fund si altele).
Imi place sa vorbesc la tel, sa stau pe mess toata noaptea cand ma apuca si dimineata cand ma duc la scoala cam atipesc asa pe la ore.si mai sunt dar de. lenea astalaughing

| broscutsaaa a răspuns:

Hmm... aproape 14 ani. 1. 65 [daca nu chiar mai mult cu cativa cm]. ochi caprui-negru [cel mai des cica ii am negrii. dar in fine laughing]
Cele mai multe persoane imi spun ca arat bine. dar eu nu sunt niciodata multumita de mine. ar trebui sa mai slabesc putin [parerea mea]

Caracter.
Rad foaaarte mult laughing [pe drum, la scoala in ore, oricand si oriunde laughing]
Sunt incapatanata. si ma supar cam repede [blushing]
Imi place sa am ft multi prieteni.si nu`mi plac persoanele false. big grin

Ca si fata de mai sus.stau pe mess pana tarziu laughing
Si la scoala [intru pe la 12]. adorm pe acolo. mai zice doamna de chimie "Zapacitooo! fi atenta" rolling on the floor)
Mananc rar.[si numai noaptealaughing]

Si hai gata big grin

| BlackMan a răspuns:

Arat ca mine, ca nimeni altcineva, nu am fata de baba, nici de monstru si nici de animal doar de om. saracu om.laughingcorp n-am de robot, de bolnava de sida si nici de 90-60-90, corp normal cu forme mai mici, mai mari, numai ale melelaughing ale mele.
maini si picioare nici strambe, nici marij nici mici, deocamdata nu rupte, speram ca niciodatalaughing
capul nici stramb nici patrat, nici rotund, nici prea oval, nici de broasca nici de mamut, cap de om. nu de altcevarolling on the floor
aaa degetele nici prea mici si nici prea mari
unghiile nici prea frumoase... dar prea uraterolling on the floor
sper ca ti-a placut ce sa fac si eu la 4 noaptea... autodescrierelaughing

| TitiDrLove a răspuns:

Romantic,frumos,glumet - cu simtul umorului, adori ce e frumos. nu eesti laudaros happy adolescentule- asta nu e o descriere din pct de vedere fizic laughing

| Zambete89 a răspuns:

Bruneta, ochi albastru deschis, corp senzual ( 93-60-95 ) 1 62 happy aproape 14 ani rolling on the floor)

| maria1992 a răspuns:

Salut! Eu sunt Maria, am 17 ani. Am 1, 65, sunt slabuță, parul mediu, ondulat, castaniu inchis. Ochi mari, caprui, fura inima oricuilaughing. Imi place tot ce e vintage, Imi place sa cant la pian, sa pictez, sa brodez, sa ma uit la filme si mai ales sa-mi distrez prietenii. Uneori sunt o fire nostalgică, imi plac plimbarile prin parc:X Imi place viata, asa cum e, cu bune cu rele... V-am pupat:*

| Mamamare a răspuns:

Eu am sa ma descriu cu totul, cum sunt eu:
Am 13 ani.Am inaltimea 1.63.Par saten, ochii caprui, Sunt o fata cu, care poti vorbi, si care stie sa tina un secret, fie el cat de mic ar fi sau cat de mare ar fi. Urasc minciunile.(aceste le au prieteni despre mine)Imi place sa-mi fac multi prieteni, urasc copii care au ciuda pe mine, dar daca stau mai mult timp cu mine le trece ciuda ceea ce este bine, si in rest nu mai stiu cum as mai putea sa ma descriu. Dar tu cum te-ai descrie?smug
big grin

| anonim24 a răspuns:

Am 23 de ani, 1, 56 inaltime, bruneta,
imi place sa rad cand cineva spune o gluma,
imi place sa fiu serioasa cand cineva are o problema,
nu imi plac minciunile,
nu mint nu vreau sa fiu mintita,
nu-mi plac oamenii care se dau in spectacol, doar pentru a fi in centrul atentiei
nu imi place sa vorbesc daca nu sunt intrebata,
sunt caracterizata de alti drept copilaroasa cat si matura depinde de moment,
si o prietena de incredere
o persoana care iubeste animalele mai mult decat orice,
Cred in Dumnezeu desi nu ma duc la biserica,
imi place sa fiu inconjurata de oameni
urasc singuratatea
si nu in ultimul rand iubesc si traiesc viata.
asta sun eu.alina

| onlyone a răspuns:

Pai ce sa zic... am 16 ani, par brunet, ochi caprui, sunt un tip solid adica binefacut, inaltime 1. 81 m,, imi place fotbalul si sa joc jocuri pe PC.cam atat am de zis despre mine

| Sikki a răspuns:

Eu am 16 ani, zodia rac, ochii albastrii cenusii, par saten, 1. 64 inaltime, imi place oricand e nevoie sa dau o mana de ajutor, simt nevoia sa ocrotesc, imi place mult sa desenez, la invatatura sunt de level mediu, imi place sa fiu apreciat, laudat si respectat, imi place mult sa vorbesc si sa rad, dar uneori sunt ganditor chiar si la ore laughing, imi place muzica. sunt iubitor dar la fel de mult si razbunator, imi place fotbalul (unde sunt ff imbrevizibil) sunt meciuri in care joc exceptional si meciuri in care nu fac nimic tot meciul dar pe final dau gol sau pasa de gol importanta. aaa si sunt Stelist! Forzza Steaua!

| claudya a răspuns:

Se pare ca intrebarea aceasta a mai fost postata de un alt user...

| obarbiebruneta a răspuns:

Sunt perfecta! ibanezule tine-o tot asa

| IbanezFender a răspuns:

Se pare ca pui accent pe capacitatea de a descrie asa ca fie:
Poate ca la inceput vei observa ochi mei pentru ca ei iti ofera o lumina pura-albastra ce starneste in sincer suflet valuri de mare albastra, pot sa zic ca am un zanbet luminos pe al meu chip, vorbesc cu calm, cu umor, nu te zdruncin si nu tip, trupul este adesea descris:,, iel ie marele atlet'' ce domina lupta dura de cand era doar cadet. Sunt la prima descriere despre mine imi place sa descriu cat mai real de realitatea pe care o traiesc de obicei prefer sa descriu sentimente sau despre interactiunea naturii cu sentimentele oamenilor nu scriu la intamplare nu fac jocuri de cuvinte doar de dragul de a scrie, tot ce am scris pana acum a apartinut vietii si mie, cred ca eu sunt mai putin important decat cea ce va urma si va ramane in urma mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 73 cm inaltime
40 la picior
urechi delicate si gingase
degete indemanatece
ochi sclipitori si negri
roscata, dar daca am sa fiu d-zeu pentru o zi am sa ma fac blonda
forme rotunde, voluptoasa as zice... laughing
ar trebui sa dau cateva kg jos, dar nu ma strofoc
pielea imi miroase a vanilie tot timpulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ceva ca o zana din povesti, cu niste ochi albastrii de te ia ameteala cand te uiti in ei; laughing [nici eu nu ma cred rolling on the floor ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt ca bradu' si prost ca gardu'. Nu-i descriere exclusiva a fizicului, dar e sincera macar.
Ibanezule, meriti Premiul Mobel pentru elucubratii agramate. Fii mandru!

| AndreeaA_4794 a răspuns:

Am 14 ani, par brunet, ondulat, ochi caprui inchis, mari si migdalati, am un zambet larg(care-mi place, de ce sa nu recunosc?) sunt frumusica(nah, vorbea modestia din mineblushing), slaba(39 de kg la un 1. 60 m). Sunt asa cum sunt si imi place de minebatting eyelashes Dar tu cum te-ai descrie?

| lover1 a răspuns:

Arat cum imi spune oglinda si caracter cum imi spune lumea... vreau fundita te rog