| Camilaalbastra a întrebat:

Cum s-ar descrie femeia perfecta din punct de vedere moral? In ce masura este important aspectul fizic al femeii intr-o relatie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Majoritatii baietilor le place ca fata sa aiba un aspect fizic placut si nu ii judec, si mie imi place fizicul.e normal. In general cauta ca fata sa fie inteligenta, draguta, amuzanta si sa i lase putin liberi, sa aiba inceredere

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Acuma asta depinde de gustul fiecăruia.
Eu cred că un băiat serios şi cu capul pe umeri are nevoie de o fată la fel, care să ştie ce vrea de la viaţă, ce doreşte să avanseze, ce are minimul de experienţă de viaţă, care ştie să se comporte, care să fie înţelegătoare, pe care să o ducă mintea.
Aspectul fizic este important într-o oarecare măsură dar din nou depinde de la om la om. Cred că o fată cu trăsături ok sau medii are toate şansele să fie iubita şi curtata.