| bytzy09 a întrebat:

Cum v-ati petrecut ziua de 1 mai?

15 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Am baut bere si am invatat pentru teza.In traducere nasol, trist, aiurea.straight face

| Chérrrie a răspuns:

Stând pe net.
Tu?

| oliviaaa a răspuns:

Cel mai rau

| bytzy09 explică (pentru oliviaaa):

De ce? big grin

| oliviaaa a răspuns (pentru bytzy09):

n-ar trebui sa stii...

| bytzy09 explică (pentru oliviaaa):

Ok cum zici tu... dar nu vad ce e asa mare lucru e o discutie sa zis intre 2 persoane care nu se cunosc si probabil ca nu se vor cunoaste

| oliviaaa a răspuns (pentru bytzy09):

Am probleme cu prieteni care deacum cred ca nu imi mai sunt asa zisi prieteni sad din pacate

| bytzy09 explică (pentru oliviaaa):

Inteleg si eu am avut o zi destul de naspa, am cautat si eu pe cineva cu care sa merg la iarba verde... dar toti stau doar in casa la internet

| oliviaaa a răspuns (pentru bytzy09):

Rau.

| bytzy09 explică (pentru oliviaaa):

Apropo cati ani ai si de unde esti? big grin

| oliviaaa a răspuns (pentru bytzy09):

big grin am 12 ani si sunt din moldova aceleasi intrebari ti le adresez si tierolling on the floor?

| bytzy09 explică (pentru oliviaaa):

18 arad big grin

| oliviaaa a răspuns (pentru bytzy09):

Arab?

| bytzy09 explică (pentru oliviaaa):

Romania judetul Arad comuna Beliu laughing numarul 537 laughing acum ai inteles? rolling on the floor

| oliviaaa a răspuns (pentru bytzy09):

nu mii chiar a ride