| albastrel a întrebat:

Cum va alintati persoana iubita?batting eyelashes

38 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Sincer nu-l alinthappy
cel mai mult imi place cand imi spune el pe nume... mi se pare k il rosteste altfel decat restul lumii...happylove struck
poate ca ti se pare o prostie, eu asa simt...happy

daniela
| daniela a răspuns:

Tati

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sexual.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@alinu stiu fac si eu ce pot ca nu imi plac diminutivele. La ditamai omul sa ii spun "pisoias". E ceva care nu se potriveste.

| inna a răspuns:

Pisy si iubi love struck, suna bine laughing

| albastrel explică:

Te inteleg sweetcandy :-

| albastrel explică:

Sensei.BRO m-ai innebunit cu misterele tale...eu cred ca ai in loc de o vampiruta un vampiroi...este?batting eyelashes

| albastrel explică:

Am inteles...cumva femeia perfecta ...pardon...vampirita perfecta? ca prea o ti tu ascunsa si nu vrei sa ne dezvaluiesti nimic despre ea ...sa nu ne spui ca are 90-60-90 ca este blonda, ochii albastrii... gospodina, amica, iubita, amanta, sincera si intelegatoare cand tu umblii toata seara pe TPU hai-hui ca nu te credem tongue

| albastrel explică:

Aaa am inteles secretel este iubita ta, nu? bravo! ma bucur pentru voi...sa fiti sanatosi si casa de piatra!hee hee phbbbbt

| albastrel explică:

Ok bro...ma dau batuta! totusi multa multa dragoste si sa va tina.cat va este bine impreuna! big grin

| albastrel explică:

Hmm...deci.blonda cu ochii superbi, perfecta din punct de vedere fizic...si orgolioasa incat sa il intreaca pe vampirul nostru...hmm...o alinti ''orgolioasa mea'', ''orgolici''...ca despre alintat era vorba in intrebare tongue

| albastrel explică:

Frumos Zbenguiciwinking

| albastrel explică:

Tot ca mine a iesit laughing am aflat! trebuie sa te scriu pe lista... s-a mai lasat greu cineva ieri sau alarteri nu mai stiu precis sa imi adevarata varsta si azi am aflat-o! un pic incapatanata sunt si euhee hee

bro :-o pai cum ii spuneai? ai pierdut femeia perfecta? :-o

| albastrel explică:

Zbenguici te intelegwinking

bro ...prea trista sa am pot bucura de ceva rolling eyes

| albastrel explică:

BRO sunt fluturasi d-aia rai .nu-s buni...nu trebuie sa fie la mine... straight face

desi cand imi spune albastrel sau buburuza mea albastra ...parca parca...se simt si mai puternic fluturasi... ai inteles ce vroiam sa zic, nu?hee hee ca eu nu mai ma inteleg :-

| albastrel explică:

Nici nu trebuie big grin bro big grin

| albastrel explică:

Bro nici nu ai cum ...nu avem nici o relatie...sunt libera ca pasarea cerului rolling on the floor...sunt in cautarea adevaratei dragoste... el ramane acolo, intr-un coltisor de suflet...atat!winking

| albastrel explică:

Eheee nici eu nu ma inteleg ...deci nici nu am pretentii sa ma intelegi tu big grin

| albastrel explică:

Las-0 asa bro... e prea dificil...prea departe...pra multe lucuri si persoane intre noi...si pana la urma nici nu stiu daca vrea si el asta...las-o asa te rog ...mai bine vorbim despre iubitica ta tonguehee hee

mlm
| mlm a răspuns:

Mamicule, bita mea.

| Casiana a răspuns:

Ingerash! pentru ca asta este pentru mine!

| Ellena a răspuns:

Puiulove struck

| florar a răspuns:

Pui. la prieteni le spun Copilasi, chiar daca sunt batrani, referire la o mai veche zicere din tara:Copilasi galbeni de grasi...

| Crisu_8081 a răspuns:

"pisi, iubi, puiu, bebe, honey, baby"...lista poate continualaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mistere, mistere happy hi hi hi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptiu drace si cu usturoi pe el. Niciodata, niciodata laughing Vampirita Doamne, numai vampirita rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h, of, chiar vrei sa-ti spun? Bine, pentru ca ai insistat toata dimineata, uite iti spun... Seeeeecreeeeet rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h nu ai nimerit tongue Secretel e superba, dar are al iubitel, nu pe mine, sintem doar prietenibatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h nu te da batuta asa usor, abia a inceput sa-mi placa. Mai incearca, uite un indiciu, cum ai spus tu dar nu ochi albastri insa superbi, nu 60/90/60 insa perfecta si un defect, orgolioasa, xtrem de orgolioasa. Din pacate la fel de orgolioasa ca mine tongue