| LuminitaRoz a întrebat:

Cum va combinati hainele?:d adica..cum stit mereu sa aratati bine >imbracate?:

4 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Simplu,placut,feminin,natural,culorile amestecate sa dea o aura placuta.

| spi a răspuns:

Eu arat mai bine dezbracata nu prea folosesc haine prea deshappy

| Misshaa a răspuns:

Simplu si putin sport.Ex: Egari mulati negri sau colorati cu un tricou negru sau cu un imprimeu asemanator culorii pantalonilor si tenisi.Blugi mulati cu o centura colorata asortata cu o esarfa sau sal si o bluza draguta (eventual o geaca draguta pe deasupra sau un hanorac) si normal, tenisi sau pantofi sport.In general te sfatuiesc sa te imbraci cu haine comode!

| Milanezull a răspuns:

Eu ma ma imbrac cum imi place. combin culorile dupa bunul plac. dar ma rog, la fete trebuie sa aiba sute de citerii, nu-i asa? laughing