| KinG_5058 a întrebat:

Cum va convingeti parintii sa va ia ce vreti? funda la cel mai tare raspnsrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

II santajez emotional devil.

Ii zic: Te rogbig grin, frumoslove struck! Singura fata a familiei X ( X = numele meu de fam ). ( mai stau 2 minute ) aa. Tati>big grinbig grin< Prietenii mei de o viata!
Tata face pe duruchatterbox Dar dupa 2 minute se rezolvadevil

Baftarolling on the floor

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ăsta cam sună a şantaj emoţional/Te foloseşti de ei, doar pentru a-ţi atinge scopurile/Dar la ei te-ai gândit?/La cât muncesc, pentru a-ţi oferi ţie ce vor?/Vorbeşte cu ei/Spune-le că îţi doreşti săieşi cu ei/Cu ocazia asta, îţi mai petreci şi tu ceva timp alături de ei/Şi spune-le ce îţi doreşti/Nu te linguşi pe lângă ei, deoarece vor crede că tot ce vrei este obiectul pe care-l doreşti/Arată ceva interes şi faţă de ei/Gândeşte-te că nici lor nu le este uşor să îţi ofere ţie tot confortul

| bogdan74688 a răspuns:

Ma doare'n cot de scoala ( si totusi, am scos peste 9 laughing ), si le zic de dinainte daca am de gand sa fac ceva ( sa fumez/beau - sau daca ma duc undeva, si ajung tarziu, sau a2a zi laughing )
stiind unde sunt, si ce fac, nu'si fac griji ( sau cel putin nu asa multe happy ), asa ca, au incredere in mine, si imi fac cadou ce vreau eu:p ( cam foto/tel nou - si urmeaza 1 hard intern la calc, ca asta s-a ars, 1 extern de 1TB, si un laptop Apple de vre'o 1300$ - toate luna ce vine, iar ultimu' in vara, de ziua mea:p )