| Kristtine a întrebat:

Cum convingeţi părinţii să vă ia un telefon?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Dacă îşi permit din punct de vedere financiar, le poţi spune că ai nevoie pentru a puta lua legătura cu ei, colegii, profii etc. Dar nu, atunci încearcă şi tu să înţelegi că nu se poate. Preferi să îţi ia telefon şi apoi să stai fără lumină/gaz/apă?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai intai le demonstrez ca merit!

| xroberth a răspuns:

Incepi sa strigi prin casa pe sora ta/pe mana ta chiar daca e langa tine si ii spui ca nu ar trebui sa strigi daca ai avea un telefonhappy

| TheQuestioner a răspuns:

Pei mai intai caut un model care imi place dupa deschid cred ca 13 taburi cu diferite poze ale modelului si cand trece mama sau tata zic, uite, nu-i asa ca e dragut, mai arati si un video, timp de 1 saptamana fa asta, depinde de parinti, mult noroc