| NiiiaaRawwr a întrebat:

Cum va fceti parul de revelion? Imi puteti da niste idei?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu inca.
Banuiesc ca bag ceva spuma de par ca sa nu mai stea ca la oita.Sa se faca buclele frumoase, si posibil sa il prind pe o parte.
Sau il intind naibii cu placa si gata

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nimic foarte special, doar il intind, dar la mine e ceva mai ales ca il am foarte ondulathee hee

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai eu ca de obicei o sa mi-l las liber, rebel, asa cum este el fara sa-i fac absolut nimic special. nu ma prea pasioneaza sa stau ore in sir la o coafura sofisticata care oricum se va strica mai tarziu. pentru mine parul lasat natural este cel mai comod. parere personala. happy

| OHmyGosh a răspuns:

Cred ca mi-a venit o idee:o sa bag degetele in priza si vad cum se aranmjaza parullaughing. Vrei si tu sa incerci?
laughinglaughing

| Izzaabellaa a răspuns:

Nus cred ca niste bucle sau il indrept

| glamour a răspuns:

Cica de revelion se poate parul lasat liber. deci il poti indrepta, iti poti intoarce varfurile in interior sauin exterior, iti poti face bucle lejere.
eu una mi-l voi indrepta si il voi lasa liber.

| catina a răspuns:

Parul cel mai elegant este cel care este pieptanat natural asa cum cade el Dar mai depinde de ovalul fetei si de varsta. Eu cred ca trebuie sa-ti faci parul asa cum iti sta tie bine si te face sa te simti placut in pielea ta (scuze in parul tau) Catina