| PufyPufarina a întrebat:

eu si cu iubitul meu ne cam plictisim cand ne intalnim ..imi puteti da cateva idei? i.voi ce fceti cand va plictisiti impreuna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Grea intrebare iar raspunsul adecvat si mai greu de dat.In cazul in care sunteti inca niste iubiti inocenti ati putea in celmai bun caz sa va explorati si in cazul in care sunteti mai deschisi la minte sa faceti chiar si un petting.Am avansat o astfel de propunere deoarece sunt convins ca din biblioteca nu mai aveti de ales ceva.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ati putea iesi la plimbare in parc, mai ales daca aveti unul cu lac sau de-a lungul unui rau. Un muzeu in aer liber ar fi si el grozav. Puteti merg la mall, acolo sunt multe distractii, sau itr-o zona comerciala din partea veche a orasului daca aveti asa ceva. Mergeti la un film, teatru, concert, parc de distractii. Vorbiti despre voi, in acest fel va cunoasteti mai bine si va vin idei despre ce ati putea face impreuna. Daca iubitul are masina, puteti sa va plimbati in zona din jurul orasului.

| ywar a răspuns:

Asta denota ca voi sunteti goi de continut, la fel de dezinteresati de ceea ce va incurajeaza si foarte... inteligenti. Da-i jos pantalonasii si fa-i... clatite.

| pufulescu a răspuns:

Vezi ca pe aici o sa-ti raspunda multi virgini de 30 de ani, asa ca acela cu bufnita rolling on the floor Ignora-i si fa-ti de cap!

| BeckhamRZM a răspuns:

Altu' la rând fata mea, e deja monotonie și nu e bine.