| ionela_4665 a întrebat:

Cum va imaginati o zi perfecta? fundita celui(celeea)care imi v-a spune cel mai reusit raspuns!

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

O zi perfecta este atunci cind te scoli cind vrei afli ca persoana care o iubesti te iubeste si ca afara este un soare mara si frumos si iesi cu prietenii si te plimbi.cel mai important sa ai dispozitie si ziua perfecta o vei avea mereu ca tot timpul esti inconjurata de cei dragi.pka

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

O zi perfecta este ziua in care nu ai ABSOLUT NICI O OBLIGATIE, adica sa nu ai nimic de facut (decat daca vrei tu)
Sa poti profita cum vrei da timpul tau.

| No a răspuns:

O zi perfecta by Ioana
Ma scol la ora 12, dupa care merg la shopping in oras cu niste prietene. Mancam inghetata si ne alegem diferite hainutse dragutse. Ma intorc acasa si ma uit la Tv la diferite seriale. Mai tarziu ma plimb cu bicicleta pe strada din fata casei si ma joc volei cu o prietena. Apoi, intru in casa si stau putsintel pe Facebook si Hi5. happy Comand o pizza si o mananc impreuna cu familia mea. apoi mananc o bucatica sweet de ciocolata. Ma culc la 2 noaptea, dar nu inainte sa ma mai uit la Tv. This is my perfect day.imi zic mie in somn laughing)
. Sfarsit

| ankadella a răspuns:

O zi perfecta ar fi daca as avea un prieten si am plecape.o insula sa fim sinnnnguri love struck... sa ne sarutam, sa facem dragoshte.sa ma iubeasca. sa facem baie in apa. ne sarutam.etcc:*