| ByByEly a întrebat:

Cum va imaginati voi lumea perfecta? cel mai frumos dar si sincer raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu imi pot nici macar imagine o lume perfecta.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Lumea perfecta pentru mine e atunci cand toata lumea se intelege, cand toate visele se implinesc, cand totul merge bine si cand te simti in siguranta.

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Lumea perfecta ar fi o lume in care toti oamenii s-ar intelege bine o lume in care nu exista inchisori si o lume in care nu ar exista nici spitale si toti am fi bogati si fericiti

| Andrei120 a răspuns:

Lumea perfecta nu existahappy

| ElyLola a răspuns:

Lumea perfecta e lumea care e fericita si unde domneste iubirea si intrajutorarea