| corina977 a întrebat:

Cum va imaginati tara lui mos craciun?

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Plina de spiridusi cu caciulite verzi, cu un grajd mare cu reni printre care si nasosul de Rudolf. Doamna Craciun care face prajiturele in forma de omuleti.

2 răspunsuri:
| ArT_2528 a răspuns:

Mm thinking buna tema de gandirehee hee

Eu mi'l imaginez asahee hee :
In primul rand sa fie un oras (sat) micut, cu multa zapada, iar la intrarea in oras sa fie un indicator cu marginea in forma de bomboane din astea ( in forma de baston )laughing.
Imediat cum intri in oras sa fie o poteca din pietre, iar in fata o mica padure gen un labirint, iar imediat cum ai reusit sa iesi din padure iti apare in fata casa lui Mos Craciun!:X
Casa sa aiba acoperisul rosu, cu varful alb din cauza zapedii, ornata cu dulciuri, un grajd in care asteapta sania cu cadouri si renii si multi "spiridusi care aseaza cadourile in sanielaughing!

Mdaa. cam atatlaughingbig hug nu prea am imaginatielaughing

| Agapimu a răspuns:

Mos Cracila nu exista. laughing