| Lore9999 a întrebat:

Cum este tara lui Mos Craciun?{Cum v-o imaginati?}[Fundita!]

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Spiriduşii mici şi jucăuşi pregătesc cadouri pentru copii, Moş Crăciun citeşte scrisori, iar fericirea predomină...

Numai bine.

| Danyelusha a răspuns:

In momentul in care ma gandesc la tara lui Mos Craciun imi imaginez o tara cu multa zapada, unde totul sclipeste si este invaluit de fuolgi de nea, peste tot este numai alb si se vede doar o singura casa care este mare, as numi-o "Atelierul lui Mos Craciun", o casa frumoasa facuta cu lemn pe dinafara, si in fata ei o gramada de spiridusi si reni care fug de colo-colo ca sa incarce sania mare si rosie cu un sac la fel de mare plin cu jucarii. Cerul este senin si pe el sclipesc stelele si se vede luna plina. Asa vad eu tara lui Mos Craciun.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Ioana76 a răspuns:

Hmmm...Eu mi.o imaginez fiind o lume in care nu exista rautate ci doar iubire sh fericire. Spiridusii sh toti prietenii lui Mosu pregatind cadourile.Afara totul sa fie alb, fiecare coltisor stralucind.Ar fii o lume magica,plina de viata, de iubire sh de fericire:X PS:Casa lui mos craciun ar fi unan magica.ti s-ar implini orice vis, orice dorinta! Gata!