| Elema0211 a întrebat:

Cum va motivați să invatati?

Răspuns Câştigător
| noname2021 a răspuns:

Ma gandesc ca exista multe persoane inculte, abia reusesc sa vorbeasca corect limba romana si sunt tratate rau, nu doresc sa ajung in locul lor, de asemenea doresc un job mult mai bine platit si cat de cat comod, nu sa iti pui in pericol sanatatea lucrand doar ca sa ai de pe o zi pe alta ce manca si ce bea.Nu vreau sa fiu pe scara cea mai joasa, vreau sa ma ridic cat de mult pot!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi pun pusca la cap si daca nu invat trag

| WaterDrop a răspuns:

Ma uit la toate casele frumoase pe langa care trec pe strada si ma intreb "-Oare masina din fata lor este o duba de interceptare a politiei?". Apoi ma gandesc ca scoala este singura cale legala sa am si eu castelul meu, zambesc, si ma duc la ore.

| Endoryus a răspuns:

"Mai bine la birou decat la sapa "