| RoooneyThePuf a întrebat:

Cum va petreceati timpul liber la varsta de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ies cu prietenii in oras, stau pe calculator, ascult muzica, scriu versuri, invat, conversez, citesc sau fac sport tongue.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ma jucam cu viermele prin tarana...

| Veve :X a răspuns:

Pai a trecut 1 an si cateva luni de cand am implinit 14 ani laughing eu mergeam afara la o plimbare cu fetele (se mai ``rataceau`` cu noi si 2-3 baieti whistling ); mergeam la autogara ca acolo sunt muuuulti baieti draguti si foarte de treaba; stateam pe mess; glumeam; mancam dulciuri cat cuprinde ca doar odata ai 14 ani si cateva kg in plus nu strica (la mine cel putin, eu fiind slaba); citeam; ma certam cu fratele meu laughing asta face parte din timpul meu liber whistling; mergeam la un suc si stateam la o barfa si chestii de genu`batting eyelashes

Aaa... am gresit ceva :-ss verbele trebuiau puse la prezent, fiindca si acum fac aceste lucruribatting eyelashes

| sexychick_4075 a răspuns:

U esti din Pitesti cumva si ai un prieten andrei?

| PurpleAngel a răspuns:

Plimbari cu prietenii, cu rolele, cu bicicleta (e sanatos sa faci sporttonguebig grin), citesti, shopping:X, cel mai mult stau de barfa cu prietenii prin parc...pe mess thinking

| rain a răspuns:

Nintendo NES si SNES.

Mai bine zis, ma jucam pe consola... 24 intensiv! Aveam un grup de prieteni cu care jucam impreuna...

| RoooneyThePuf explică:

Si eu fac cam aceleasi lucruri... vroiam sa stiu cum se distreaza si altii:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu iubitul thinking
La plaja, in parc, in mall thinking