| lorycik27 a întrebat:

Cum va pregatiti pentru prima zi de liceu?
1. ce fel de ghiozdan va luati?
2.cum va imbracati?
3. ce va luati la voi in prima zi de liceu?
(")dau funda celui mai bun raspuns(")

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

1.Am unul pe o parte, bleumarin, e aproape ca o geantă, cu toate că în prima zi îmi iau un caiet şi un pix, mi`o împachetez pentru orice eventualitate.
2.Din câte ştiu, liceul impune într`un fel să vii în prima zi cu cămaşă albă şi să continui aşa până ni se fac uniformele, dar nu cred că o să mă îmbrac chiar în prima zi cu cămaşă, mi-a ajuns până în gât cât am purtat în generală.
3.Cum am spus mai sus, un caiet, un pix pe care mi le pun în gentuţă alături de telefoane.
Sayonara!

| ilinca97 a răspuns:

1.O geanta draguta sau o poseta eu am 14 ani si deja am geanta dar depinde ce-ti place
2.PAi in clasa a9a trebuie sa te imbraci cat mai la moda, trendy etc dar sa te simtibine in acele haine si sati placa
3.Pai iti ei o geanta/ghiozdan sa-ti pui cartil atattonguetonguetongue funda

| Larisa18 a răspuns:

Ohhh GOOOOOD! Dar ce naiba are ''prima zi de liceu'', e speciala si nu stiu eu?laughing Ai intrat la liceu, ok frate, te imbraci normal, iti iei acolo un ghiozdan normal, ce naiba... E o zii de scoala ca oricare alta, atata ca ai colegi noi. Ce dracu' poti sa-ti iei la tine in prima zi de liceu?rolling on the floor)) Un carnetel si un pix in caz ca trebuie sa notati ceva si alivederci tataelaughing) Nu stiu ce va stresati atatayawnyawn