| DanteeeeBeest a întrebat:

Voi in ce ati fost imbracati in prima zi de liceu?

A-ti venit cu parintiihee hee?

Cel mai bun raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Noua ni s-a cerut in prima zi din clasa a9a sa avem un tricou, bluza sau camasa alba. Am fost cu fratele meu, dar el nu a urcat in clasa cu mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

M am imbracat cu haine, si nu nu m am dus cu parintii

| ywar a răspuns:

Daca tu in prima zi de liceu o sa scrii cum ai scris "a-ti" eu te-as lasa repetent din prima la limba romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu incep anul acesta si am uniforma la liceu. Nu merg cu parintii, ci cu fosta me colega de clasa care imi este si colega la liceu. De ce sa mergi cu parintii? Esti destul de mare, zic si eu.

| RzV28 a răspuns:

Te duci imbracat cu uniforma pe care liceul te-a obligat sa o porti, sau daca nu vi s-a cerut te duci si tu cat mai decent, macar o camasa alba si te duci singur ca sa nu se uite lumea la tine!(daca esti baiat)