| crysstyna a întrebat:

Cum va/v-ati imbracat/i la Balul Bobocilor?

Răspuns Câştigător
| HEYO.ro a răspuns:

Buna! Gasesti cateva sfaturi despre cum sa te imbraci la Balul Bobocilor aici http://www.TPU.ro/beauty/cu-ce-sa-ma-imbrac-la-balul-bobocilor-1/;) Distractie placuta!

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Intr-o rochita frumoasa rozlove struckiar dupa aceea ceva mai comodlove struck

| elena a răspuns:

Cu orice te-ai imbraca pastreaza-ti tineretea, de fapt sfatul meu este, imbraca-te in hainele tineretii, nu pune pe tine o haina care sa te arate matura, nu te machia strident, un ruj, o dunga discreta la ochi si cat mai mult naturalete si dezinvoltura...petrecere frumoasa si mult noroc in viata!

daniela
| daniela a răspuns:

Intr-o rochita vaporoasa sexy asa era moda anilor 85

| justme_7314 a răspuns:

Poti sa te imbraci intr-o rochita de seara. dupa aia sa te schimbi in ceva mai comod daca nu te simti bine in rochita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o rochie frumoasa