| iuli a întrebat:

La voi unde s-a tinut(club, restaurant etc.) balul bobocilor(clasa a 9a)?
Si pentru fete: cum v-ati imbracat?

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Balul se tine, in general, in club. Poti sa te inbraci cu o rochita, dar nu prea eleganta, sau cu pantaloni (scurti) si un tricou mai...sic si eventual ceva la gat.

| TheSearcher a răspuns:

Restaurant. dar pot raspunde si in locul fetelor XD. majoritatea colegelor au venit cu rochie. si tocuri. bineinteles ca au regretat. pe la 2-3 dimineata au inceput sa se planga de durere de picioare. deci. sugerez ceva mai lejer XD.(pentru mai multe detalii las fetele sa explice XD )

| mara_4262 a răspuns:

Eu locuiesc in cluj, iar balul nostru s-a tinut intr-un club, Obsession...Majoritatea fetelor au purtat rochii scurte(tinuta de club ) laughing