| Nikky_8849 a întrebat:

Cum vi se pare scoala? Funda pentru cel mai interesant si amuzant raspunswinking

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Sincer e cam de cacao!
profi noi. teme multe din a 2a saptamana si o simulare luni straight face.
sa-ti zic sincer as prefera oricand vacanta!
deja imi e dor de: serile de vara in care rupti de oboseala ne retragem sub umbrele sa scapam de toropeala [arssura]
rolling on the floor. NA! ca ti'am si "cantat"
bafta!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aiurea.Profii sunt cei mai intresanti.Nu se gasesc in carti, povestile lor de viata, asta e adevarata drama.Ma uimeste taria lor de caracter:cel de romana, profele de engleza/franceza au terminat profilul mate-fizica si au avut curajul sa isi urmeze dorinta de a preda altceva, certandu-se cu familii care preconizau un viitor stralucit in medicina.Pentru asta, au tot respectul meu

| Elena1234456 a răspuns:

Pauzele super, materia grea si profii comunisti big grin.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu acum am trecut a9a si am crezut ca o sa urasc totul, dar de unde ca ador totul:X imi place liceul, colegii.totlove struck se zice bine ani de liceu:X

| Fifylici a răspuns:

Frumoasa, anii de scoala sunt cei mai faini si inocenti.Se imbina utilul cu placutul.La scoala mergem pentru a invata si a cunoaste chestii noi dar eu una la scoala ma distrez de minune, mai ales in orele de mate si franceza nu te poti abtine de la ras oricat de serios ai fi, razi de cazi lat.
Iubesc scoala! 80% din timp il petrec in scoala 20% reprezinta acasa unde na ma schimb de haine fac un dus si daca mai si ramane timp mai si halesc cate ceva daca nu la scoalalaughing

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pff...Imi pllace scoala pentru ca imi revad colegii, profesorii etc., invatam chestii intersesante anul asta la biologie, si ne imbogatii memoris cu lectii noi.Partea nasoala e ca dam testebig grin.
Sper ca am fost de aajutorhappy

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Pai tocmai mi s-a bagat fizica si se spune ca profa ar fi dusa cu capul pentru ce vorbeste ca lumea nu este asa cum o vedem oi ci in alte culorirolling on the floor! Am intalnit noi persoane, si m-am indragostit de alti baietilaughing! Desi profii isi imaginau ca vom fi mai uminti vechiile obiceiuri nu se schimba si am facut o intrare traditionala ca si anul trecut! In prima zi eram in fata usii de la noua noastra clasa si nici nu ajunsesem bine ca deja incepeam sa radem ca prostii!

| IchHabeKeineName a răspuns:

Plictisitoare in ore, dar sunt ore amuzante, iar colegii fac MUULT misto, iar in pauze ii mai ceva, te intalnesti cu colegii, bla-bla. Stiti voi. La cate prostii face clasa mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un loc in are iti petreci ceva din viata, unde poti invata multe lucruri care te vor ajuta pe viitor.

| Alleeksssaa a răspuns:

Ce intrebare, Auzi la el/ea cum ni se pare scoala?!?

Pt mine e chiar ok sincer ca nu ma obosesc ca invat de fapt nu prea am ce ca nu-s in tara si la scoala unde sunt nu fac decat practica si atat big grin

| AlexyaIngerashulDulce a răspuns:

Pai marfa intr-un fel pauzele sunt tahri, orele plictisitore iar profesori cam handicapati unii sunt buni alti rai

| kebab a răspuns:

Mda...Imi place cel mai mult faptul ca il vad pe baiatul de care imi placelove struck si ca pretec timp cu prietenii. Cel mai mult imi plac pauzele so orele de sport unde nu facem nimic decat sa ne plimbam prin curtea scoliilaughing