| Ronaldo7cr7 a întrebat:

Cumva. laughing, are ceva daca am inceput sa fumez de la 15 ani raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| PySy12345 a răspuns:

In mod normal da...Dar e viata ta!winking Faci ce vrei! kiss Dar n`ar fi bine sa-ti omori plamanii de acum!winking angel laughing)

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Este problema ta daca vrei sa fumezi sau nu.
Daca daca te apuci de fumat numai ca sa fi in,, trend,, cu ceilalti atunci prietene...esti idiot.

| MenInShadow a răspuns:

Este foarte bine. In curand o sa ai o iubita care posibil sa fie deranjata de fumul de tigara, o sa ai copii, si o sa ai si cancer.
Ce frumoasa e viata nu? happy
Ti se pare ca daca fumezi esti mai cool? Ca esti mai "jmecher"?
Naah, singurul lucru pe care il faci este sa arati ca esti (nu o lua ca pe ceva personal) prost si ca incerci sa-ti dai dracu sanatatea.
Daca asta vrei, da-i inainte, m-am saturat de oamenii astia din Romania asa ca cu cat mor mai multi cu atat mai bine.
Daca tii la viata si sanatatea ta, lasate.
Tigarile sunt doar un mod de a te sinucide, dar un mod legal.

Răspuns utilizator avertizat
| Lexiiii a răspuns:

Nu iti recomad. Iti strici sanatatea de la o varsta frageta, pentru ca asa e "la moda" si face toata lumea. O sa ajungi pe la 30 de ani ca ai probleme grave si incercand sa te lasi de ele. Eu zic sa te mai gandesti.

| HoneyCocaine a răspuns:

Bai boss, nu stiu daca are ceva. eu fumez de la 11 ani jumate si am 15, nu mi-a cazut nici un dinte sau sa se ingalbenasca. momentan n-am nimic.

| Demise a răspuns:

Cică e dăunător. Dar am un exemplu bun, tatăl meu, care fumează de la aceaşi vârstă şi are 40 de ani şi nu a păţit nimic.

| FearOfTheDark a răspuns:

Eu am inceput mai devreme de 15 si am incheiat glorios.Nu mai puteam.Bagam asa de multe ca viata mea numai la asta se rezuma si apoi m-am operat (la ceva ce nu era legat de fumat), mi-a venit rau pe la spital si m-am lasat.

| Maomau a răspuns:

Da e chiar foarte rau!
Si asta este din cauza ca tu in loc sa-ti oxigenezi creierul cu aerul proaspat din plamani, tu il otravesti!
Asa ca te-ai condamnat singura la PROSTIE vesnica! ...si daca tu consideri ca asta este bine... e traba ta!

Răspuns utilizator avertizat
| FuckSchool a răspuns:

Mda, iti va afecta sanatatea. Bine ca asta e problema ta.

| AcHollism a răspuns:

Da.Daca o faci doar pentru ca lumea sa te considere mai smecher nu esti cu nimic in avantaj.Eu zic sa incerci sa te lasi pentru. ca nu ajuta cu nimic.Bafta!

| SecretLady91523 a răspuns:

Fumatul afecteaza cresterea daca incepi de la o varsta frageda. Are efecte daunatoare la orice varsta...dar nu vad de ce se apuca toata lumea de fumat. Luati frate teava de esapament in gura si nu ii mai dati drumustraight face...e cam acelasi lucru.

| PySy12345 a răspuns (pentru SecretLady91523):

Daaa happy

| SecretLady91523 a răspuns (pentru PySy12345):

Scuze daca te-am jignit sau ceva de genul... E doar parerea mea.thinking

| Lalaloveu a răspuns:

Pai nu e prea bine sa fumezi... Dar treaba ta, faci ce vrei cu viata ta

| Elenutxz19999 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui :d nu am zis ca e bine.In plus ca o sa-ti dai palme la 30 de ani cand o sa descoperi ca ai cancer

| NickiMary14 a răspuns:

Buna, dupa parerea mea nu e bine ce faci pentru ca corpul tau inca se mai dezvolta si tu daca fumezi iti strici dantura, si afecteaza si tot organismul! Dar daca tu crezi ca e bine, fa-o, e viata ta!

| Ronaldo7cr7 explică:

Pe dq. dau inainte ce *** rolling on the floor))))))))))))))., am glumit. ma las. laughing, si'asa am 90 % din prieteni fumeaza..., da nu ma pun la mintea lor asa ca ma las.

| PaxNostra a răspuns:

O sa-ti faci mai multi prieteni laughing