| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fata si ea ma stie pe mine. Am mai vorbit, am mai ras si cam atat. Ca sa sparg putin gheata, e ok sa o invit la majoratului unui prieten/ceg de liceu? As vrea sa ma insoteasca, poate poata. Ce ziceti? E de prost gust?

1 răspuns:
| alexionut24 a răspuns:

Depinde de fata, depinde de tine. Eu cred ca ar conta si tipul de "prietenie " dintre voi si perioada de cand va tot vorbiti. Incercarea moarte n'are nu? laughing deci incearca, fii mai sigur pe tine data viitoare si fa ce iti spune inimawinking