| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat.il cunosc de mica el e mai mare decat mine cu 6 ani si suntem prietenii buni
de la un timp ma vad foarte des cu el si cred ca am inceput sa simt ceva pentru el numai ca nu vreau sa simt nimic vreau doar sa fim amici si nu stiu cum sa scap de sentimentele pe care am inceput sa le port. Deci cum fac ce sa fac sa nu m-ai simt nimic pentru el si sa fim doar prieteni

2 răspunsuri:
| sspyddy a răspuns:

Incearca sa o mai raresti cu el e normal sa te atasezi de cineva care iti e mereu aproape care iti zice vorbe dulci si care e mereu acolo unde trebuie sau pur si simplu lasate puratat de val poate simte si el la fel

| Sandrinna a răspuns:

Deja nu mai poti face nimic, pentru ca daca vei incerca sa nu te vezi cu el un timp, ti se va face foarte dor de el si sentimentele vor creste.lasa un timp sa treaca si vei vedea ce va urma. poate si el simte ceva pentru tine.
bafta)