| AndraMrk a întrebat:

Daa. deci. sunt oarecum tupeista cand vine vorba de baieti, adica, cand imi place de cineva, fac tot posibilul sa fiu cu el, indiferent de cauze. thinking Intrebarea mea este, daca e normal sa fiu asa?

Răspuns Câştigător
| Johnd94 a răspuns:

Este bine sa lupti pentru ceea ce iti doresti, dar trebuie sa stii care sunt limitele. Nu te incurajez sa dai in cap cuiva pentru a obtine ceea ce doresti, dar nici nu trebuie sa te lasi cu una, cu doua.

Succes!big grin

2 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

Logic k nu eu ca baiat as considera k esti disperata zic parerea mea

| Zabbyel a răspuns:

Nu vad nimic anormal happy esti ok love strucklove struck